הפודקאסט של ארגון הסבונאים הישראלי

לארגון הסבונאים הישראלי יש פודקאסט, בהנחיית דניאלה קציקס ושרונה רפפורט.
אם אתם מתעניינים בתחום – שווה לכם להקשיב!

הפודקאסט של ארגון הסבונאים הישראלי

עונה ראשונה

פרק ראשון

מה גורם למישהו לקום בבוקר ולהחליט להקים ארגון סבונאים? שרונה ודניאלה מדברות על ההקמה של הארגון, על הרצון לגבש קהילה מסביב לתחביב משותף ולא מוכר, ועל מה מצפה לנו בהמשך.

פרק שני

יש לכם מוצר שקיבל פידבק מדהים ממשפחה וחברים, ועכשיו אתם מתכוונים לפתוח עסק? שרונה ודניאלה משתפות 5 טיפים שיעזרו לכם להבין למה לצפות ומה הן הטעויות הקלאסיות של בעלי עסקים מתחילים (כולל שלהן עצמן).

פרק שלישי

שרונה ודניאלה ישבו לשתף את הסיפורים האישיים שלהן, ומה הוביל אותן להתעניין בהכנת סבונים ואחר כך לפתיחת העסקים שלהן. שרונה מלמדת הכנת סבונים, דניאלה מוכרת מוצרים מוכנים. מה גרם לכל אחת ללכת לכיוון אחר?

פרק רביעי

האם באמת יש דבר כזה מוצר ללא כימיקלים? האם מוצר שמכיל כימיקלים הוא בהכרח לא טבעי? טבעי זה בהכרח בריא? ואיפה בכלל עובר הקו בין טבעי ללא טבעי?
שרונה ודניאלה מנסות לדחוס דיון שלם בשני נושאי ענק לפרק של 18 דקות.

פרק חמישי

בפרק הזה שרונה ודניאלה מראיינות את מיה מורג, הבעלים של סבוני שורום זורום. למאיה יש דוכן ביריד האמנים בנחלת בנימין והיא תספר לנו איך גלגולי חיים ושינויים טובים וטובים פחות הביאו אותה להכין סבונים, איך היא הגיעה למכור בדוכן בנחלה, ותספר על חוויות ההתמודדות מול הלקוחות.

פרק שישי

חלק שני בראיון עם הסבונאית מיה מורג. האם מכירה בירידים מתאימה לכל אחד? איך בוחרים איפה למכור ואיך יודעים אם המכירה שלנו הייתה רווחית? נדבר על ההבדלים בין מכירה אינטרנטית ומכירה ישירה, איך מתמודדים עם לקוחות ומה מיה עושה בדוכן שלה כדי ליצור עניין תמידי ולמשוך אנשים ולהתעניין במוצרים.

פרק שביעי

הכנתם סבונים, חילקתם לחברים ולמשפחה, ועכשיו אתם מתחילים לחשוב על מכירה. מה צריך לקחת בחשבון? איך תדעו שהמוצרים שלכם טובים מספיק בשביל למכור אותם? איך מפתחים ליין סבונים?

פרק שמיני

בקרוב…

פרק תשיעי

בקרוב…

פרק עשירי

בקרוב…

פרק אחד-עשר

בקרוב…

פרק שניים-עשר

בקרוב…

רוצים להתארח בפודקאסט?

אנחנו רוצים לשמוע אתכם! לכל אחת ואחד מאיתנו יש מה לספר ולשתף עם הקהל הסבונאים.  
אז … ספרו את הסיפור שלכם ותהיו חלק מפרויקט הפודקסט של הארגון!

ליצירת קשר כתבו לנו