מכתב לקוראים

חברים יקרים

היום הגדול הגיע ואנו כבר מוכנים להקמתו הרשמית של ארגון הסבונאים הישראלי.
הארגון מנוהל כעמותה רשומה כחוק. הוועד המייסד, מורכב מ- 5 חברים, אשר עסק במהלך השנה האחרונה בתהליך ההקמה וההכנות הנדרשות לרגע מרגש זה.

אתם בוודאי שואלים את עצמכם  …אז למה לי להיות חבר בארגון?

מטרתו העיקרית של הארגון היא להוות מסגרת גג אשר תחזק את מעמד הסבונאי ותעשיית הסבונים בעבודת יד. שיפור יכולותיו המקצועיות, שיפור סביבת עבודתו ודאגה לסטנדרט עבודה אחיד וקידום בריאות הציבור.
מימוש המטרה יתבצע באמצעות הפעילויות הבאות:

כוח איחוד המייצג מקצועית
ייצוג בתחומי הרפורמה והנוהלים. עתה משאנו ארגון מעוגן בחוק, נוכל להיות מעורים בהחלטות בנוגע לרפורמות חדשות ואף לייצג את החברים כארגון חזק. לכל חבר בארגון תונפק תעודת חבר רשמית מטעם הארגון, אשר תעיד על השתייכותו לגילדת הסבונאים – ארגון הסבונאים הישראלי.

אתר בלעדי ומקצועי
אתר חדש המיועד לארגון אשר ירכז בהדרגה את מרכז הכובד והפעילות המקצועית של הארגון.
באתר יוקמו דפים המיועדים אך ורק לחברים בארגון אשר יכללו בין היתר:

  • ספריה דיגיטלית ממוחשבת וידידותית אשר תרכז את כל כמות החומר האדירה שיש כרגע בקבצים שונים ותאפשר שליפה מהירה של כל דבר על פי מילות מפתח, נושאים, ועוד
  • סרטוני הדרכה
  • טיפים ומתכונים מקצועיים בדוקים

עמוד פייסבוק קהילתי
לארגון יהיה עמוד פייסבוק קהילתי אשר בו נוכל לשתף, לחלוק ולפרסם חוויות ועניינים הקשורים לכל הסבונאים באשר הם. עמוד זה יהיה פתוח לכולם, גם לאלו שאינם חברים בארגון, מתוך תקווה שכל מי שעולם הסבונאות קוסם לו יצטרף אלינו.

קבוצת טלגרם
תופעל קבוצת טלגרם סגורה לחברי הארגון. בקבוצה זו יוצגו הצעות עבודה ומכירה, הזדמנויות כלכליות ומבצעים מיוחדים, שיתופי פעולה ועוד.

ניוזלטר חודשי
לחברים בארגון ישלח מדי חודש ניוזלטר, אשר יכיל מידע רלוונטי ומקצועי, עדכונים חמים מהשטח, ואף יציג בכל פעם את פועלו של אחד החברים בארגון.

הרצאות מקצועיות ומעשירות
אנו מתכוונים לקיים בכל חודש ,(בשלב זה באמצעות הזום) הרצאה מקצועית או הרצאה מעשירה במגוון נושאים ותחומים.
הרצאות אלו יהיו ללא עלות לחברי הארגון.

סיורים לימודיים וסדנאות
אין ספק שטוב מראה עיניים ממשמע אוזניים, ולכן, במהלך השנה נפעל להוציא סיורים לימודיים, לארגן סדנאות מקצועיות בתחומים רלוונטיים. כל זאת כדי לשפר את היכולות שלנו ולהעשיר את הידע המקצועי. אין ספק שמפגשים אלו יובילו לחיזוק הקשר בין החברים, לגיבוש ולשיתוף מפרה בין כלל החברים.
סיורים וסדנאות אלו יהיו בהנחות משמעותיות לחברי הארגון.

הטבות כלכליות

ארגון בו יש חברים רבים מהווה כוח. כוח כקבוצת רכישה אשר מעצם גודלה יש ביכולתה להשפיע על עסקים וחברות לתת הטבות כלכליות לחברים בארגון.
אנו נפעל להשיג הטבות אלו במספר מישורים:

  • סיוע בנגישות לחומרי גלם וציוד עזר
  • השגת מחיר משתלם ככוח רכישה קבוצתי
  • הטבות קבועות בבתי עסק וספקים

תעודת החבר בארגון תהווה את כרטיס ההטבות בכל תחום.

הכנס השנתי
גולת הכותרת של הארגון בכל שנה תהיה הכנס השנתי.
כנס זה יהיה מפגן כוח ומופע חגיגי לכל החברים. נדאג לשלב בו הרצאות ופעילויות מעניינות, דוכני מכירה ועוד.  בכנס השנתי יערכו גם בחירות דמוקרטיות להנהלת הארגון וכל חבר רשום בארגון יוכל להגיש את מועמדותו.
לחברי הארגון, ההשתתפות בכנס תהיה בהנחה משמעותית.

קהילה ושיתופיות
עם יד על הלב, בינינו… אחרי כל הפעילויות וההעשרות המקצועיות, אנחנו מאמינים כי מספיקה ההרגשה שאני שייך! ההרגשה שיש לנו בית חם, ארגון תומך… למה לכל גוף אחר במדינה יהיה ארגון ולנו לא?  זה הרבה יותר חשוב מכל הטבה כזו או אחרת !!!
בית משמעו ביטחון, בית משמעו שיש מי שמבין אותי ועל מה אני מדבר, בית משמעו שייכות.
עכשיו יש לכולנו את ההזדמנות להצטרף לקהילה, וקהילה זה כוח ,קהילה זו הגנה, וקהילה זו הרגשת השייכות, קהילה זו הרגשת גאווה, ולנו כסבונאים יש לנו הרבה במה להתגאות! 
הארגון הוא הבית אשר ייתן לכולנו את הרגשת השייכות, הארגון ייתן לכולנו את האפשרות ללמוד עוד ולהתפתח ותמיד להיות מעודכן במה שקורה.
אנחנו מזמינים כל אחת ואחד מכם לבוא, להיות חלק מהקהילה והארגון ולעזור לבנות בית חזק וגדול.

כי הארגון הוא של הסבונאים ולמען הסבונאים.

אוהבים ומצפים להצטרפותכם,

הוועד המייסד
ערן עמיר, שרונה רפפורט, עדי תמיר, סווטה דיין, מיכל מהסרי